Odpovědi na nejčastější otázky

28. února 2009 v 21:44 | *MiSS.ChoColatE* |  Ostatní
THE SIMS 3-jak to vlastně bude?

Jak to bude s porodem, úplně stejně jako ve dvojce?

Zrovna okolo porodu to na předváděčce tvůrci schytali od přítomných zástupkyň něžnějšího pohlaví :) Takže kdo ví, třeba porod bude na základě náporu komunity zpracován realističtěji... byť jsou sims hrou s humorným nadhledem. Každopádně podrobnosti nám tvůrci zatím nesdělili.

Půjde ve hře upravit nábytek, třeba měnit barvu, případně něco víc?

Nábytek určitě půjde různě dekorovat, pravděpodobně s tím souvisí nová funkce tzv. "malířské palety", která nám zatím nebyla představena. S možností upravovat nábytek se nicméně určitě počítá, jen zatím není známo co vše půjde upravovat přímo ve hře a co zůstane v rukou schopných tvůrců z řad fanoušků.


(mě by se celkem šiklo kdyby se nábytek mohl otáčet o kolik stupňů chcete....vím že je na to download ale ten je blbej ptž se sice daj dát věci kamkoliv ale nejdou natočit....)

Budou v základní hře auta?

Ano, auta budou přímo v základní hře. Budou sloužit k rychlé přepravě po sousedství. V této souvislosti se také můžete těšit na garáže... a pozor, parkovací prostor bude možné umístit kamkoliv na pozemku.

Budou vycházet datadisky?

Zcela jistě ano, nicméně to není v tuto chvíli aktuální. Vývoj Sims 3 trvá (včetně prototypování) již 4 roky, všichni se nyní soustředí hlavně na zdárné dokončení hry. S datadisky lze počítat, nicméně se o nich teď pochopitelně nic neví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI

KLIKÁM 100% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama